10548.
Beendet 404. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Jelzés nélkül: Csendélet. Pasztell, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett keretben. 50x40 cm