10549.
Beendet 404. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 500 HUF
23,04 EUR, 26,56 USD
Jelzés nélkül: Lány macskával. Olaj, vászon. Sérült (lyukas). Dekoratív, sérült keretben. 59x46 cm