Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2432859
10326
404
Ujváry Lajos (1925-2006): Balatonföldvár, rendőrségi hajó, 1969. Akvarell, kréta, ceruza, toll, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 16x18 cm 2447920
10327
404
8500
Ujváry Lajos (1925-2006): Lovran, 1965. Golyóstoll, papír, kartonra kasírozva, kartonon apró szakadással. Jelzett. 41,5x29,5 cm / Pen on paper, signed, mounted on cardboard. 2495825
10328
404
Vadász Endre (1901-1944): 7 db fametszet erdei témában. Papír, 17x16 cm és 21x18 cm közötti méretben. Békés István-Vadász Endre: Vihar az erdőn, Elbeszélő költemény és hét fametszet c. mappa részeként, Békés István költeményével (7 p.), a mappa borítója sérült, hiányos. 2431590
10329
404
Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, 19x24 cm
2492620
10330
404
Vágfalvi Ottó (1925-2015): Tihany. Gouache, karton, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, fa keretben, 14,5×21 cm
2295796
10331
404
2493165
10332
404
Varga Hajdú István (1920-1981): 3 db sokszorosított grafika. Ofszet, papír, mind jelzett, lap méret: 22,5×20 cm
2493838
10333
404
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Vázlat a Szerelmesekhez. Ceruza, papír, jelzett. 9x17 cm 2314343
10334
404
2472271
10335
404
Végvári Beatrix (1958-): Otthon, ház? Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat. 53,5×53,5 cm 2497504
10336
404
Verebics Katalin (1980): Ítéletnap. Vegyes technika, papír, jelzett. 19x27 cm 2448526
10337
404
Vincze András (1914-1987): Faluvég (Alpár). Monotípia, papír, jelzett a paszpartun. 18x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF