Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 346

Ujváry Lajos (1925-2006): Balatonföldvár, rendőrségi hajó, 1969. Akvarell, kréta, ceruza, toll, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 16x18 cm
10326.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Lovran, 1965. Golyóstoll, papír, kartonra kasírozva, kartonon apró szakadással. Jelzett. 41,5x29,5 cm / Pen on paper, signed, mounted on cardboard.
10327.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Vadász Endre (1901-1944): 7 db fametszet erdei témában. Papír, 17x16 cm és 21x18 cm közötti méretben. Békés István-Vadász Endre: Vihar az erdőn, Elbeszélő költemény és hét fametszet c. mappa részeként, Békés István költeményével (7 p.), a mappa borítója sérült, hiányos.
10328.

Rufpreis:
1 000 HUF
19

Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, 19x24 cm
10329.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vágfalvi Ottó (1925-2015): Tihany. Gouache, karton, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, fa keretben, 14,5×21 cm
10330.

Rufpreis:
12 000 HUF

10331.

Rufpreis:
10 000 HUF

Varga Hajdú István (1920-1981): 3 db sokszorosított grafika. Ofszet, papír, mind jelzett, lap méret: 22,5×20 cm
10332.

Rufpreis:
6 000 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Vázlat a Szerelmesekhez. Ceruza, papír, jelzett. 9x17 cm
10333.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10334.

Rufpreis:
2 400 HUF

Végvári Beatrix (1958-): Otthon, ház? Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat. 53,5×53,5 cm
10335.

Rufpreis:
12 000 HUF

Verebics Katalin (1980): Ítéletnap. Vegyes technika, papír, jelzett. 19x27 cm
10336.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vincze András (1914-1987): Faluvég (Alpár). Monotípia, papír, jelzett a paszpartun. 18x24 cm
10337.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF