Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2409800
10302
404
Szittner László (?-?): Táj. Szénrajz, papír. Jelzett, paszpartuban, 29x24 cm
2494563
10303
404
Szlányi Lajos (1869-1949): Lány libákkal. Olaj, vászon, jelzett, kartonra kasírozva, kissé sérült, 34x43 cm 2494019
10304
404
2481565
10305
404
Szőnyi István (1894-1960): Tanya, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, karcolás nyomokkal, 18x22.5 cm 2481570
10306
404
Szőnyi István (1894-1960): Aktok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben.15x21 cm 2496527
10307
404
14000
Szőnyi István (1894-1960): Fürdőző aktok. Rézkarc, papír, jelzett, 22x34 cm 2411830
10308
404
9500
Szőnyi István (1894-1960): Csodagyermek. Rézkarc, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel és sorszámmal (21/50) jelzett, üvegezett fa keretben, 21x28 cm 2492474
10309
404
2470610
10310
404
Szyksznian Wanda (1948-): Szeretkezők (erotikus grafika), 1987. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 40/32. Üvegezett fa keretben, 47x62 cm 2482126
10311
404
Tápai Antal (1902-1986): Anatómiai tanulmány II. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, kissé foltos, 62×42 cm
2494069
10312
404
Töreky Ferenc (1922-2016): Bartók. Ofszet, papír, jelzett. Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 46×32,5 cm
2460179
10313
404
Tóth Rozália (1946-2015): Pipacsok. Olaj, farost, jelzett, 50x70cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF