Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 346

Szittner László (?-?): Táj. Szénrajz, papír. Jelzett, paszpartuban, 29x24 cm
10302.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szlányi Lajos (1869-1949): Lány libákkal. Olaj, vászon, jelzett, kartonra kasírozva, kissé sérült, 34x43 cm
10303.

Rufpreis:
4 000 HUF
23

10304.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szőnyi István (1894-1960): Tanya, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, karcolás nyomokkal, 18x22.5 cm
10305.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Aktok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben.15x21 cm
10306.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Fürdőző aktok. Rézkarc, papír, jelzett, 22x34 cm
10307.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szőnyi István (1894-1960): Csodagyermek. Rézkarc, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel és sorszámmal (21/50) jelzett, üvegezett fa keretben, 21x28 cm
10308.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10309.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szyksznian Wanda (1948-): Szeretkezők (erotikus grafika), 1987. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 40/32. Üvegezett fa keretben, 47x62 cm
10310.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tápai Antal (1902-1986): Anatómiai tanulmány II. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, kissé foltos, 62×42 cm
10311.

Rufpreis:
4 000 HUF

Töreky Ferenc (1922-2016): Bartók. Ofszet, papír, jelzett. Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 46×32,5 cm
10312.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tóth Rozália (1946-2015): Pipacsok. Olaj, farost, jelzett, 50x70cm
10313.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF