Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 346

Ruzicskay György (1896-1993): Oszlopok. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 26×19 cm
10266.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 19×26 cm
10267.

Rufpreis:
5 000 HUF

Saáry Éva (1929-2014): Vörös-fekete kompozíció, 1984. Akvarell, filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, 24,5×16 cm
10268.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

Stephan Salzer (?-): Levelek vagyunk egy nagy fán. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (7/25), hátoldalán címkén feliratozott, 28×25 cm
10269.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sándor József (1887-1936): Meditatio (Meditáció). Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett fa keretben, 21,5×14,5 cm
10270.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sarkady J. Antal (?-): Wass Albert emléklap. Xilogravűr, papír, jelzett, hátoldalán a művész autográf feliratával, üvegezett keretben. 29x20 cm
10271.

Rufpreis:
4 000 HUF

10272.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schmal Károly (1942-): Csomagok. Computer print, papír, jelzett, paszpartuban. 17×12 cm
10273.

Rufpreis:
4 000 HUF

Scultéty Éva (1917-2001): Virág csendélet, rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos és sérült, 38,5×29,5 cm
10274.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sebestyén János (1957-): Toronyrepülők. Akril, farost, jelzett, 147×100 cm ( A festmény két darabból álló egy mű)
10275.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sebestyén János (1957-): Kapuban I. Akril, farost, jelzett, 110×100 cm
10276.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
13

Sebestyén János (1957-): "IDOLS". Akril, farost, jelzett, 122×78 cm
10277.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF