Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2433393
10266
404
Ruzicskay György (1896-1993): Oszlopok. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 26×19 cm
2465362
10267
404
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 19×26 cm
2493140
10268
404
Saáry Éva (1929-2014): Vörös-fekete kompozíció, 1984. Akvarell, filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, 24,5×16 cm 2211415
10269
404
Stephan Salzer (?-): Levelek vagyunk egy nagy fán. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (7/25), hátoldalán címkén feliratozott, 28×25 cm
2493578
10270
404
Sándor József (1887-1936): Meditatio (Meditáció). Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett fa keretben, 21,5×14,5 cm 2493694
10271
404
Sarkady J. Antal (?-): Wass Albert emléklap. Xilogravűr, papír, jelzett, hátoldalán a művész autográf feliratával, üvegezett keretben. 29x20 cm
2285649
10272
404
2493318
10273
404
Schmal Károly (1942-): Csomagok. Computer print, papír, jelzett, paszpartuban. 17×12 cm 2431395
10274
404
Scultéty Éva (1917-2001): Virág csendélet, rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos és sérült, 38,5×29,5 cm
2487426
10275
404
30000
Sebestyén János (1957-): Toronyrepülők. Akril, farost, jelzett, 147×100 cm ( A festmény két darabból álló egy mű) 2487425
10276
404
30000
Sebestyén János (1957-): Kapuban I. Akril, farost, jelzett, 110×100 cm 2487432
10277
404
30000
Sebestyén János (1957-): "IDOLS". Akril, farost, jelzett, 122×78 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF