Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2404273
10241
404
2492104
10242
404
vitéz Pataky Ferenc (1897-?): Sielő. Tempera, papír, jelzett, lap széle sérült, 49,5x59,5 cm 2355407
10243
404
30000
Pataky Ferenc (1897-1962): Halászbástya, Budapest, 1929. Olaj, rétegelt lemez, jelzett, sérült. Korabeli, sérült keretben. 60×50 cm 2491830
10244
404
vitéz Pataky Ferenc (1897-): Siratás, 1914. Tus, karton, jelzett, jobb alsó sarkában kisebb felületi sérüléssel, bal felső sarkában kisebb folttal, 16,5x25,5 cm 2491845
10245
404
vitéz Pataky Ferenc (1897-): Női arckép, 1923. Ceruza, papír, jelzett, papírra kasírozva, 36,5x27,5 cm
2488029
10246
404
34000
Patay Mihály (1910-1956): Krisztus, 1933. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, éleinél kissé sérült fa keretben, 50×40 cm
2420061
10247
404
Pető János (1940-2009): Öreg házak. Olaj, papír. Üvegezett fa keretben. 22,5x50 cm 1640361
10248
404
Petrilla István (1935-2000): Mosolygó lány. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, keretben, 10×10 cm 2494861
10249
404
Prihoda István (1891-1956): Libapásztorok. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült régi fa keretben. 25,5x37 cm 2467509
10250
404
4800
Prutkay Péter (1947-): Csak tiszta forrásból, 1980. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 28x32 cm. 2467458
10252
404
4600
Raszler Károly (1925-2005): Bartók utolsó, No. 3 zongoraversenyéhez, 1981. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 49,5x39,5 cm. Lapméret: 63,5x50 cm
2493282
10253
404
Ravasz Erzsébet (1937-1991): Illusztráció Zsigmond E. (Ede) Hazám c. verséhez. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (14/25), paszpartuban, 19,5x29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF