Almásy Aladár (1946-): Mitológia.
litográfia-papír EA művészpéldány,... https://www.darabanth.com/de/404-Fernauktion/404.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500009/Almasy-Aladar-1946-Mitologia--litografia-papir-EA-muveszpeldany-sorszamozott-IV-p~II2411852
2411852
10002
404
Rufpreis:
8 000 HUF 21,68 EUR , 25,00 USD
Beschreibung: Almásy Aladár (1946-): Mitológia.
litográfia-papír EA művészpéldány, sorszámozott I/V. próbanyomat. 30x32 cm Üvegezett, kissé sérült keretben
: pelikán_kristóf