13033.
Beendet 404. Fernauktion
Foto
2 400 HUF
1937 Bécs, játékvezetők és csapatkapitányok a kezdőkörben az Ausztria-Magyarország Európa-kupa mérkőzésen (végeredmény: 1-2), 1937.X.10, fotó, paszpartuban, dekoratív, kissé kopott, üvegezett keretben, hátoldalán feliratozva, látható méret: 5x5 cm, külső méret: 15x15 cm