Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. (Tichy Lajos életregénye... https://www.darabanth.com/de/404-Fernauktion/404.0/Bucher/Bucher-Sport-Schach-Bergsteigen~1000002/Pongracz-Gyorgy-Negyedszazad-piros-feherben-Tichy-Lajos-eletregenye-Bp-1977-Zrinyi-Ka~II2492680
2492680
15591
404
Books: Sports, Chess, Alpinism
Beschreibung: Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. (Tichy Lajos életregénye). Bp., 1977, Zrínyi Katonai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Tichy Lajos (1935-1999) labdarúgó, edző által DEDIKÁLT példány, autográf ajándékozási sorokkal, dátumozással.
: tánczos_gábor