Prohászka Ottokár: A diadalmas világnézet. Esztergom, 1906, Buzárovits... https://www.darabanth.com/de/404-Fernauktion/404.0/Bucher/Bucher-Religion~1000018/Prohaszka-Ottokar-A-diadalmas-vilagnezet-Esztergom-1906-Buzarovits-Gusztav-Masodik-kiadC3~II2470357
2470357
17260
404
Books: Religion
Beschreibung: Prohászka Ottokár: A diadalmas világnézet. Esztergom, 1906, Buzárovits Gusztáv. Második kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval.
: karap_norbert