15059.
Beendet 404. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Tálasi István: Kiskunság. Bp., 1977, Gondolat, 332+3 p. + 6 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, az elülső szennylap és az első két lap sérült, hiányos.