Giovanni Francesio, Enzo Russo: Sicilia. Storia e Arte. Fotografie di Melo Minnella. San Giovanni Lupatoto, 2002, Arsenale Editrice. 318 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, dísztokban, jó állapotban.