Orbán Dezső: Fiumei kaland - P. Laczkovich Zsófi rajzaival. Bp., cca 1... https://www.darabanth.com/de/404-Fernauktion/404.0/Bucher/Bucher-Militaria~1000005/Orban-Dezso-Fiumei-kaland-P-Laczkovich-Zsofi-rajzaival-Bp-cca-1930-Magyar-konyvbaratok-~II2497611
2497611
16573
404
Books: Military
Beschreibung: Orbán Dezső: Fiumei kaland - P. Laczkovich Zsófi rajzaival. Bp., cca 1930 Magyar könyvbarátok. egészvászon kötésben, kissé sérült papír védőborítóval
: karap_norbert