Sarah Kochav: Israel. Splendours of holy land. London,én., Thames and Hudson. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Karády Viktor: Zsidóság Európában a modern korban. Társadalomtörténeti vázlat. Nagyítás Szo9ciológiai Könyvek 24. Bp.,2000., Új Mandátum. Kiadói papírkötés,
Schalom Asch: Pétervár. Gergely Janka fordítása. Bp, 1932, Káldor Könyvkiadó Vállalat. Kopott félbőr kötésben, a hátsó borítón, a bal felső sarokban sérült, ázott.