Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 33

Sarah Kochav: Israel. Splendours of holy land. London,én., Thames and Hudson. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17240.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karády Viktor: Zsidóság Európában a modern korban. Társadalomtörténeti vázlat. Nagyítás Szo9ciológiai Könyvek 24. Bp.,2000., Új Mandátum. Kiadói papírkötés,
17241.

Rufpreis:
1 600 HUF

17242.

Rufpreis:
1 000 HUF

17243.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hevesi Simon: Örök áhítat. Bp., Eisler G. Bp., cca 1930. Sérült egészvászon kötésben
17244.

Rufpreis:
1 000 HUF
18

17245.

Rufpreis:
2 800 HUF

17246.

Rufpreis:
1 000 HUF

17247.

Rufpreis:
2 000 HUF

17248.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF