https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 53
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2492631
17104
404
0
1400
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
3 db fogyókúra és étrend könyv: A francia nők nem híznak, 8 perces meditáció, Lélegezz helyesen
Das Lot is nicht erreichbar
2492652
17105
404
0
1400
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
3 db szakácskönyv: Hogyan fogyjunk tudatosan, 28 napos egészséges étrend és életmód porogram, Szórakoztató fogyókúra.
Das Lot is nicht erreichbar
2470302
17106
404
0
3000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Szőlészet és borászat. Szerk.: Katona József. Szőlészeti és Borászati Kutató Intézet közleményei. Vol. I. Bp., 1976., Szőlészeti és Borászati Kutató Intézet. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2224317
17107
404
0
5000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Prehoda József: Üzemi szőlőfeldolgozás I. Fehérbor készítés. Második, javított és bővített kiadás. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. + Prehoda József: Üzemi szőlőfeldolgozás II. Vörösbor készítés. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2454425
17108
404
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Györki Mária: Nagyanyáink receptjei. Bp., 1983. Minerva. Pompola Zsuzsanna illusztrációival. Papírkötésben, javított gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
2456081
17109
404
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Lengyel Balázs: Volt egy gólyám. Reich Károly rajzaival. Bp., 1966., Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2496281
17110
404
0
1800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Radulescu, E-Negru, A.: Megkártevők és betegségek határozója. Ford.: Boér András. Bp., 1971, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1500 példányban. 2464205
17111
404
0
1800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Lehner Ödön: Az őszibarack termesztés kiskátéja. Bp., é.n. Szerzői. Későbbi egészvászon kötésben, első lap ragasztott 208 p. 2493106
17112
404
0
1600
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Biszkup Ferenc, dr. Guoth János, dr. Horn Péter: Haszongalamb-tenyésztés. Kertünk, házunk, otthonunk. Bp., 1976, Mezőgazdasági Kiadó, 250+XXIV p. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
2492379
17113
404
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
3 db egészséges étrenddel kapcsolatos könyv: Lénárt Gitta: Élő italok könyve. Lugosító smoothie receptekkel, UŐ: Élő édességek könyve; Mit egyél, hogy jól legyél. Étkezési útmutató cukorbetegeknek.
Das Lot is nicht erreichbar
2494660
17114
404
0
2800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Brillat-Savarin: Az ízlés fiziológiája.Ambrus Zoltán és Ambrus Gizella fordítása. Bp., 1986., Múzsák. Reprint kiadás. (Bp., 1912, Singer és Wolfner.) Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2494767
17115
404
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
1933 Gyümölcsterjesztési és Gyümölcsfavédelmi rádiótanfolyam 1933. Bp., Pátria. 90p. Félvászon kötésben, foltokkal Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse