https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 53

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
3 db fogyókúra és étrend könyv: A francia nők nem híznak, 8 perces meditáció, Lélegezz helyesen
1
17104.

3 db fogyókúra és étrend könyv: A francia nők nem híznak, 8 perces meditáció, Lélegezz helyesen

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db szakácskönyv: Hogyan fogyjunk tudatosan, 28 napos egészséges étrend és életmód porogram, Szórakoztató fogyókúra.
1
17105.

3 db szakácskönyv: Hogyan fogyjunk tudatosan, 28 napos egészséges étrend és életmód porogram, Szórakoztató fogyókúra.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szőlészet és borászat. Szerk.: Katona József. Szőlészeti és Borászati Kutató Intézet közleményei. Vol. I. Bp., 1976., Szőlészeti és Borászati Kutató Intézet. Kiadói papírkötés.
1
17106.

Szőlészet és borászat. Szerk.: Katona József. Szőlészeti és Borászati Kutató Intézet közleményei. Vol. I. Bp., 1976., Szőlészeti és Borászati Kutató Intézet. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Prehoda József: Üzemi szőlőfeldolgozás I. Fehérbor készítés. Második, javított és bővített kiadás. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. + Prehoda József: Üzemi szőlőfeldolgozás II. Vörösbor készítés. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
1
17107.

Prehoda József: Üzemi szőlőfeldolgozás I. Fehérbor készítés. Második, javított és bővített kiadás. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. + Prehoda József: Üzemi szőlőfeldolgozás II. Vörösbor készítés. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Györki Mária: Nagyanyáink receptjei. Bp., 1983. Minerva. Pompola Zsuzsanna illusztrációival. Papírkötésben, javított gerinccel.
1
17108.

Györki Mária: Nagyanyáink receptjei. Bp., 1983. Minerva. Pompola Zsuzsanna illusztrációival. Papírkötésben, javított gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lengyel Balázs: Volt egy gólyám. Reich Károly rajzaival. Bp., 1966., Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17109.

Lengyel Balázs: Volt egy gólyám. Reich Károly rajzaival. Bp., 1966., Móra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Radulescu, E-Negru, A.: Megkártevők és betegségek határozója. Ford.: Boér András. Bp., 1971, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1500 példányban.
1
17110.

Radulescu, E-Negru, A.: Megkártevők és betegségek határozója. Ford.: Boér András. Bp., 1971, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1500 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
8
 
Lehner Ödön: Az őszibarack termesztés kiskátéja. Bp., é.n. Szerzői. Későbbi egészvászon kötésben, első lap ragasztott 208 p.
1
17111.

Lehner Ödön: Az őszibarack termesztés kiskátéja. Bp., é.n. Szerzői. Későbbi egészvászon kötésben, első lap ragasztott 208 p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Biszkup Ferenc, dr. Guoth János, dr. Horn Péter: Haszongalamb-tenyésztés. Kertünk, házunk, otthonunk. Bp., 1976, Mezőgazdasági Kiadó, 250+XXIV p. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.
1
17112.

Biszkup Ferenc, dr. Guoth János, dr. Horn Péter: Haszongalamb-tenyésztés. Kertünk, házunk, otthonunk. Bp., 1976, Mezőgazdasági Kiadó, 250+XXIV p. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db egészséges étrenddel kapcsolatos könyv: Lénárt Gitta: Élő italok könyve. Lugosító smoothie receptekkel, UŐ: Élő édességek könyve; Mit egyél, hogy jól legyél. Étkezési útmutató cukorbetegeknek.
1
17113.

3 db egészséges étrenddel kapcsolatos könyv: Lénárt Gitta: Élő italok könyve. Lugosító smoothie receptekkel, UŐ: Élő édességek könyve; Mit egyél, hogy jól legyél. Étkezési útmutató cukorbetegeknek.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Brillat-Savarin: Az ízlés fiziológiája.Ambrus Zoltán és Ambrus Gizella fordítása. Bp., 1986., Múzsák. Reprint kiadás. (Bp., 1912, Singer és Wolfner.) Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
1
17114.

Brillat-Savarin: Az ízlés fiziológiája.Ambrus Zoltán és Ambrus Gizella fordítása. Bp., 1986., Múzsák. Reprint kiadás. (Bp., 1912, Singer és Wolfner.) Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1933 Gyümölcsterjesztési és Gyümölcsfavédelmi rádiótanfolyam 1933. Bp., Pátria. 90p. Félvászon kötésben, foltokkal
1
17115.

1933 Gyümölcsterjesztési és Gyümölcsfavédelmi rádiótanfolyam 1933. Bp., Pátria. 90p. Félvászon kötésben, foltokkal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
4
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse