17084.
Beendet 404. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1934, Színházi Élet. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel, egy kijáró lappal. megviselt állapotban.