5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Boros Béla: Vasúti kocsi jellegrajzalbum. Magyar Államvasutak. Bp., 1975, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 285 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.