Prévost Marcel: Félszüzek. Első teljes magyar kiadás. Ford.: Rózsa Géza. Bp., 1896., Sachs & Pollák. Illusztrált díszcímlappal. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval és gerinccel.