Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Fekete-fehér és színes képekkel, könyvdíszekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, sérült borítóval, kijáró és hiányzó lapokkal.