Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF

Beschreibung:

Des P. Cornelius Tacitus Werke. Deutsch von Carl Ludwig Roth, Th. Dr. Siebentes Bändchen, der Historien 1s bis 5s Buch, nebst Summarien. Zweite Auflage. Stuttgart, 1868, Hoffman'sche Verlags-Buchhandlung, 292 p. Német nyelven. Könyvkötői, aranyozott gerincű félvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé sérült, kopott borítóval. "A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy könyvtára" intézményi bélyegzőkkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras