10633.
Beendet 403. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz elején működött festő alkotása: Alpesi táj. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fa keretben, 46,5×65 cm