Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

1927. évi Sport-évkönyv. Összeállította: a Nemzeti Sport szerkesztősége. Nemzeti Sportkönyvtár 24. sz. Bp., 1928, Nemzeti Sport Lapkiadó Rt. 212 p. Fekete-fehér fotókkal, korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval és gerinccel, részben szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra