Halálról való idvességes gondolkodás, mellyet néhai tekintetes nemes é... https://www.darabanth.com/de/403-Fernauktion/403.0/Bucher/Bucher-Religion~1500017/Halalrol-valo-idvesseges-gondolkodas-mellyet-nehai-tekintetes-nemes-es-nemzetes-felso-watta~II2486737
2486737
17286
403
Books: Religion
Beschreibung: Halálról való idvességes gondolkodás, mellyet néhai tekintetes nemes és nemzetes felsö wattai Wattai Kristina uri ijfú aszszony (...) a losontzi helvetica confessio valló ekklésiának templomában közönségessé tett Széplaki Pál (...). Posony, 1773, Landerer Mihály. Újrakötött félvászon kötés, foltos lapok, kopottas állapotban.
: ra