Erdélyi Zsuzsanna: Hegyet hágék, lőtőt lépék. Archaikus nép imádságok.... https://www.darabanth.com/de/403-Fernauktion/403.0/Bucher/Bucher-Religion~1500017/Erdelyi-Zsuzsanna-Hegyet-hagek-lotot-lepek-Archaikus-nep-imadsagok-Ortutay-Gyula-elos~II2483449
2483449
17303
403
Books: Religion
Beschreibung: Erdélyi Zsuzsanna: Hegyet hágék, lőtőt lépék. Archaikus nép imádságok. Ortutay Gyula előszavával. Gyulai Lívusz. Bp.,1976,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
: tánczos_gábor