Tétel

Katalognummer:

17156.
Beendet 403. Fernauktion
Bücher: Jagd

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Papp László-Varga Gábor: Erdészeti termőhely és növényismeret. Bp., 1954, Mezőgazdasági. Szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz