Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

A 19. század nagy orosz realista festői. Szerk.: Ék Sándor. Bp., 1951, Művelt Nép Könyvkiadó. Egészoldalas, színes reprodukciókkal illusztrálva. Kissé viseltes kiadói félvászon-kötés, foltos, sérült borítóval, hiányzó címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal. A belső kötéstáblákon és a szennylapokon grafitrajzokkal. + A "Szovjet kultúra" műmellékletei, aranyozott egészvászon mappában

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras