Keramiken Zahl der Lose: 152
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2470776
11000
402
Art-ceramics
Lonkay Antal (1904 - 1963): Eszterlánc 1933. Formába öntött fehér mázas fajansz. Sérült, restaurált. Jelzett: masszába nyomott H.M.V.M.M.T. (Hódmezővásárhely Művészek Majolikatelepe), Lonkay A. 933., valamint etikett. Gyűjtői darab!! m: 22cm 2474426
11001
402
70000
Art-ceramics
2458792
11002
402
3800
Art-ceramics
Kovács Margit (1902-1977): Parasztmadonna, Múzeumi másolat, fali kerámia, jelzés nélkül, 39x13 cm 2474417
11003
402
46000
Art-ceramics
2441706
11004
402
38000
Art-ceramics
2441694
11005
402
28000
Art-ceramics
2467327
11006
402
24000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Korongozott és kézzel formázott kerámia. Restaurált. Jelzett: fehér mázzal Gorka Lívia. 1970 körül. m: 27,5cm
2473441
11007
402
22000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Kaspó. Türkiz, sárga és fekete mázakkal festett kerámia, hajszálrepedéssel, belseje vízkőnyomokkal. Jelzett: GL. m: 13 cm, d: 19 cm. 2467331
11008
402
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Korongozott és kézzel formázott kerámia. Felületén fehér színű, lefolyó (ún. coulé) alapmázon színes mázakkal festett stilizált emberalak díszítmények. Restaurált. Jelzett: fekete mázzal Gl Hungary. 1960 körül. m: 21,5cm 2473426
11009
402
13000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Népi korai Habán mintás kerámia váza, halszálrepedéssel. Jelzett: GLNV m:9,5cm
2468814
11010
402
Art-ceramics
Gorka Géza (1984-1971): Barna mázas kanna, Zsolnay korszak, 1950 körül. Mázas kerámia, jelzett, száján sérüléssel, 24x15x13,5 cm 2468015
11011
402
24000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF