Japán DN "Japán Torna Szövetség" zománcozott, jelzett Ag jelvény (2,17g) T:1- Japan ND "Japan Gymnastic Association" enamelled, hallmarked Ag badge (2,17g) C:AU
Kanada 1976. "Montreáli olimpia" témában 6xklf emlékérem, jelvény, felvarró, közte "Magyar Olimpiai Bizottság" aranyozott, zománcozott fém jelvény + Magyar népköztársasági címeres és öt karikás felvarró T:1,1- Canada 1976. "Montreal Olympics", 6xdiff commemorative medallion, badge, textile badge, with "Magyar Olimpiai Bizottság (Hungarian Olympic Committee" gilt, enamelled metal badge + Textile badge with the Hungarian People's Republic coat of arms and with the five hoops C:UNC,AU
NDK 1964. "Schwimmspartakiade" ezüstözött Br úszósport plakett, a Dynamo Dresden címerével (96mm) T:1- GDR 1964. "Schwimmspartakiade" silvered Br swimming sport plaque, with the logo of Dynamo Dresden (96mm) C:AU
NSZK 1972. "Müncheni Olimpia 1972" kétoldalas fém érem "Szakács Mihály - 1972.8.16." névre és dátumra gravírozva (38mm) T:2- GFR 1972. "Olympia in Munich 1972" two-sided metal medallion engraved for "Szakács Mihály - 1972.8.16." (38mm) C:VF
NSZK 1974. "Labdarúgó Világbajnokság" a résztvevő válogatottak Al zsetonjai (16xklf) T:1-,2 néhányon ph. GFR 1974. "Football World Cup" Al tokens of the participating national teams (16xdiff) C.AU,XF few has edge errors