Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 149

31012.

Rufpreis:
1 800 HUF

31013.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

31014.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ausztria 1920. "CFGE Belső Verseny" kétoldalas, ezüstözött Br díjérem (45mm) T:2 Austria 1920. "Interne Wettkämpfe CFGE" two-sided, silvered Br medal (45mm) C:XF
31015.

Rufpreis:
1 400 HUF

31016.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

31017.

Rufpreis:
10 000 HUF

Japán DN "Japán Torna Szövetség" zománcozott, jelzett Ag jelvény (2,17g) T:1- Japan ND "Japan Gymnastic Association" enamelled, hallmarked Ag badge (2,17g) C:AU
31018.

Rufpreis:
1 000 HUF

31019.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kanada 1976. "Montreáli olimpia" témában 6xklf emlékérem, jelvény, felvarró, közte "Magyar Olimpiai Bizottság" aranyozott, zománcozott fém jelvény + Magyar népköztársasági címeres és öt karikás felvarró T:1,1- Canada 1976. "Montreal Olympics", 6xdiff commemorative medallion, badge, textile badge, with "Magyar Olimpiai Bizottság (Hungarian Olympic Committee" gilt, enamelled metal badge + Textile badge with the Hungarian People's Republic coat of arms and with the five hoops C:UNC,AU
31020.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

NDK 1964. "Schwimmspartakiade" ezüstözött Br úszósport plakett, a Dynamo Dresden címerével (96mm) T:1- GDR 1964. "Schwimmspartakiade" silvered Br swimming sport plaque, with the logo of Dynamo Dresden (96mm) C:AU
31021.

Rufpreis:
1 200 HUF

NSZK 1972. "Müncheni Olimpia 1972" kétoldalas fém érem "Szakács Mihály - 1972.8.16." névre és dátumra gravírozva (38mm) T:2- GFR 1972. "Olympia in Munich 1972" two-sided metal medallion engraved for "Szakács Mihály - 1972.8.16." (38mm) C:VF
31022.

Rufpreis:
1 000 HUF

NSZK 1974. "Labdarúgó Világbajnokság" a résztvevő válogatottak Al zsetonjai (16xklf) T:1-,2 néhányon ph. GFR 1974. "Football World Cup" Al tokens of the participating national teams (16xdiff) C.AU,XF few has edge errors
31023.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF