Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 149
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2474273
30988
402
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2474332
30989
402
Numismatik
2450596
30990
402
Numismatik
1975. "Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Dunaújváros" Br emlékérem eredeti tokban (70mm) T:2-
2450592
30991
402
Numismatik
1976. "Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Dunaújváros / Magyar Diáksport Tanács" Br emlékérem. Szign.: TT (70mm) T:2-
2474258
30992
402
Numismatik
1979. "II. Országos Vasutas Fúvószenekari Találkozó Tapolca '79" festett, jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (54x76mm) + 1983. "XXVII. Barátság Nemzetközi Atlétikai Verseny, Veszprém" festett, jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (80x118mm) T:1,1- 2474237
30993
402
Numismatik
1979. "XX. Nemzetközi Balaton Vívóbajnokság" festett, jelzett hollóházi porcelán plakett (116x80mm) + "Vegyipari Területi Olimpiai Napok Balatonfűzfő - VDSZ" festett porcelán emlékérem fóliázva (117x80mm) T:1-
2471871
30994
402
2200
Numismatik
~1980. "Zánka Úttörőváros - Kiváló sportmunkáért" kétoldalas Al díjérem mellszalagon T:2,2- 2475850
30995
402
Numismatik
1980. "Az úttörőkért - Az úttörő sportért 1980" kétoldalas aranyozott fém érem eredeti tokban (52mm) T:1 2310163
30996
402
Numismatik
1984. "Bp. Honvéd 1949-1984" egyoldalas sport emlékérem (42,5mm) T:1-
2154437
30997
402
Numismatik
1981. "Grand Prix Budapest / 1981 súlylökés I." Br díjérem láncra fűzve. Szign.: CP (68x68mm) T:2
2474245
30998
402
Numismatik
1985. "VIII. Szakmunkástanuló Olimpia - Pápa 1985" fém emékérem (3x) (98mm) T:2 2473063
30999
402
Numismatik
1989. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai - 1989 - Kenu" kétoldalas, ezüstpatinázott, zománcozott díjjelvény eredeti tokban + 1990. "Magyar Köztársaság Bajnokságai - 1990 - Kenu" kétoldalas, ezüstpatinázott, zománcozott díjjelvény népköztársasági címerrel, eredeti tokban T:1- Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF