Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 149

30988.

Rufpreis:
2 400 HUF

30989.

Rufpreis:
2 000 HUF

1975. "Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Dunaújváros" Br emlékérem eredeti tokban (70mm) T:2-
30990.

Rufpreis:
1 000 HUF

1976. "Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Dunaújváros / Magyar Diáksport Tanács" Br emlékérem. Szign.: TT (70mm) T:2-
30991.

Rufpreis:
1 000 HUF

1979. "II. Országos Vasutas Fúvószenekari Találkozó Tapolca '79" festett, jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (54x76mm) + 1983. "XXVII. Barátság Nemzetközi Atlétikai Verseny, Veszprém" festett, jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (80x118mm) T:1,1-
30992.

Rufpreis:
2 000 HUF

1979. "XX. Nemzetközi Balaton Vívóbajnokság" festett, jelzett hollóházi porcelán plakett (116x80mm) + "Vegyipari Területi Olimpiai Napok Balatonfűzfő - VDSZ" festett porcelán emlékérem fóliázva (117x80mm) T:1-
30993.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1980. "Zánka Úttörőváros - Kiváló sportmunkáért" kétoldalas Al díjérem mellszalagon T:2,2-
30994.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1980. "Az úttörőkért - Az úttörő sportért 1980" kétoldalas aranyozott fém érem eredeti tokban (52mm) T:1
30995.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

1984. "Bp. Honvéd 1949-1984" egyoldalas sport emlékérem (42,5mm) T:1-
30996.

Rufpreis:
1 000 HUF

1981. "Grand Prix Budapest / 1981 súlylökés I." Br díjérem láncra fűzve. Szign.: CP (68x68mm) T:2
30997.

Rufpreis:
2 400 HUF

1985. "VIII. Szakmunkástanuló Olimpia - Pápa 1985" fém emékérem (3x) (98mm) T:2
30998.

Rufpreis:
2 000 HUF

1989. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai - 1989 - Kenu" kétoldalas, ezüstpatinázott, zománcozott díjjelvény eredeti tokban + 1990. "Magyar Köztársaság Bajnokságai - 1990 - Kenu" kétoldalas, ezüstpatinázott, zománcozott díjjelvény népköztársasági címerrel, eredeti tokban T:1-
30999.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF