Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

~1900. " 'Vándor Kedv' Kerékpárkör Budapest 1896" jelzett Ag díjérem "HP" beütéssel, aranyozott Br turulos függőn, hátlapon 1928-as évszámmal vésés (br.: 29g/0.750/br.:93x62mm,érem: 38mm) T:2 patina

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf