10623.
Beendet 402. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Vasné jelzéssel: Naplemente, tevék, pálmafák... Olaj, karton, kissé deformált. Kissé kopott, dekoratív fa keretben. 40x62 cm