Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 31
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2444829
17688
402
Books: Social sciences
Sigmund Freud: Álomfejtés. Bp., 1993. Kossuth. Kiadói, kissé gyűrött papírkötés
2402919
17689
402
Books: Social sciences
Pauler Ákos: Bevezetés a filozófiába. Minerva-könyvtár. 100. sz. Bp.,én.,Danubia. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói sérült, javított papír védőborítóban.
2455140
17690
402
Books: Social sciences
Henry George: Haladás és szegénység. A termelési válságok és a növekvő vagyonnal együtt növő szegénység okának kutatása. Ezek gyógyszere. Ford.: Braun Róbert. Bp., 1914., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
2429064
17691
402
Books: Social sciences
Lev Vigotszkij: Művészetpszichológia. Csibra István fordítása. Bp, 1968, Kossuth. Nylon kötésben, kopott papír védőborítóban. Megjelent 3300 példányban. 2428765
17692
402
Books: Social sciences
Nicolai Hartmann: Lételméleti vizsgálódások. Válogatás kisebb írásaiból. Gondolkodók. Fordította, a jegyzeteket és a bevezetést írta: Redl Károly. Bp, 1972, Gondolat. Kartonált papírkötésben, szakadozott, megviselt papír védőborítóval.
2425839
17693
402
Books: Social sciences
Lengyel Zsolt: Magyar asszociációs normák enciklopédiája. I. köt. Segédkönyvek a Nyelvészet Tanulmányozásához. 87. Bp.,2008,Tinta. Kiadói papírkötés, szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
2316123
17694
402
Books: Social sciences
2316122
17695
402
Books: Social sciences
2346465
17696
402
Books: Social sciences
Székely Béla: a Te gyereked. H.n. 1934, Bibliotéka. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés
2324231
17697
402
Books: Social sciences
Ethnographica et folkloristica carpathica 4. Műveltség és hagyomány. Kossuth Lajos Tudományegyetem néprajzi tanszékének évkönyve XXII. Szerk.: Ujváry Zoltán. Debrecen, 1985, Kossuth Lajos Tudományegyetem. Német, angol, magyar nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kifakult de egyébként jó állapotban.
2324246
17698
402
Books: Social sciences
Kósa László, Szemerkényi Ágnes: Apáról fiúra. Néprajzi kalauz. Bp., 1973, Móra Ferenc. Sáros András rajzaival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír néhol szakadt védőborító.
2386337
17699
402
Books: Social sciences
Tessedik - Berzeviczy: A parasztok állapotáról Magyarországon. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF