Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Benger, Nicolai: Promptuarium Privilegiorum. Confessarios Regulares attinentium, Quoad facultates ad absolvendum, ac dispensandum, &c. a Sacra Sede Apostolica eisdem concessas. Adjecta Theologico-Juridica exegesi, pro clariori notitia, & tutiori eorundem Confessariorum praxi, Elaborata Studio & Opera A.R.P. Nicolai Benger. Tyrnaviae (Nagyszombat), 1750, Typis Academicis Societ. Jesu. 9+328+3 p. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötés, festett lapélekkel, sérült, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé foltos lapokkal, helyeként kisebb ázásnyomokkal, a címlapon tulajdonosi bejegyzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras