Vegyes könyvtétel, 9 db, főleg ifjúsági és mese könyvek: Zaymus Gyula: Báránykák; Benedek Elek: Többsincs királyfi; Grimm: Legszebb mesék; Münchhausen kalandjai; Pásztor Richárd: Princesz. ... stb. Különféle kötésben, változó állapotban, közte sérült, kopott, és rossz állapotú is.