Mark Twain: Tamás úrfi kalandjai. Ford.: Halász Gyula. Pólya Tibor raj... https://www.darabanth.com/de/402-Fernauktion/402.0/Bucher/Bucher-Marchen~1500018/Mark-Twain-Tamas-urfi-kalandjai-Ford-Halasz-Gyula-Polya-Tibor-rajzaival-Bp-1922-Pallas~II2473348
2473348
17850
402
Books: Tales
Beschreibung: Mark Twain: Tamás úrfi kalandjai. Ford.: Halász Gyula. Pólya Tibor rajzaival. Bp., 1922., Pallas. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
: hsz