Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, az elülső borítón kis szakadással, jó állapotban.
Gundel Imre és Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. A pesti, budai, óbudai fogadók, vendéglők, korcsmák, serházak, kávéházak, mulatók, cukrászdák és egyéb vendéglátóhelyek életéből. Bp, 1982, Közgazdasági és Jogi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt, javított papír védőborítóban.
A bonsai titkai. Neményi András fordítása. Bp, 1996, Ferenczy Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.