Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 53

Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, az elülső borítón kis szakadással, jó állapotban.
17594.

Rufpreis:
1 600 HUF

17595.

Rufpreis:
1 600 HUF

Somos András-Túri István: Vízfüggönyös fólia sátrak építése és hasznosítása a házikertben. Bp., 1977., Mezőgazdasági-Fogyasztási Szövetkezetek Országos Tanácsa. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borítón gyűrődésnyommal.
17596.

Rufpreis:
1 000 HUF

Katona István: A koponya és a gerinc lőtt sérülései. Bp., 1999., Kornétás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17597.

Rufpreis:
1 200 HUF

Verő Juli: Hónapok, napok, ételek. Bp., 1984, Népszava. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17598.

Rufpreis:
800 HUF

Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1982, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.
17599.

Rufpreis:
800 HUF

H. Battha Lívia, Horvatovich Sándor: Növények és rovarok preparálása. Bp.,1978, Natura. Kiadói kartonált papírkötés.
17600.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Holdas Sándor: A nutria tenyésztése. Bp., 1982, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. A borító elszakadt.
17601.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Holdas Sándor- Suschka Alfréd - Ifj. Pacs István: Gazdaságos házinyúltenyésztés. Bp, 1976, Mezőgazdasági Kiadó. Foltos, szakadt kiadói papírkötésben, sérült gerinccel.
17602.

Rufpreis:
1 000 HUF

17603.

Rufpreis:
3 000 HUF

17604.

Rufpreis:
1 400 HUF

A bonsai titkai. Neményi András fordítása. Bp, 1996, Ferenczy Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17605.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF