Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 53

17582.

Rufpreis:
2 800 HUF

17583.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. II. könyv: A gyomor-, bél-, máj- és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. V. kiadás. Dr. Angyán János egyetemi ny. r. tanár jóváhagyásával. Tulajdonosi bejegyzéssel. Bp., 1932., Singer és Wolfner. Kiadói foltos, szakadt papírkötésben. Néhány oldal foltos.
17584.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mann Endre: Sütemények és édességek. Bukarest, 1967., Meridiane. Kiadói papírkötés, a borító gerincén kis szakadásokkal.
17585.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jókai Mór: Kertészetgazdászati jegyzetek. Bp., (1975), Mezőgazdasági Könyvkiadó. 80+4 p. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel.
17586.

Rufpreis:
1 000 HUF

A dohány termesztése. Szerk.: Borsos János. Bp.,1994,Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17587.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db régi szakácskönyv: Táplálkozzunk helyesen! Bp., é.n., M. Kir. Közellátásügyi Miniszter Közellátási Hivatala/Stádium Rt. 48 p. Kiadói tűzött papírkötés, szakadt, kissé foltos, viseltes állapotban. + A Hirlap szakácskönyve. Bp., é.n., Légrády Testvérek. 224 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos, viseltes állapotban.
17588.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1934, Színházi Élet. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, két kijáró lappal.
17589.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lehoczky János, Reichart Gábor: A szőlő védelme. Bp., 1968, Mezőgazdasági Kiadó. 263 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes papír védőborítóban, helyenként foltos lapokkal. + 3 db kertészeti füzet és reklámkiadvány: Mivel permetezzünk rügyfakadás előtt? (Bp., 1969, Mezőgazdasági Kiadó), Házikerti rovarölőszerek a gyümölcsfák takácsatkái ellen, kerti kártevők (borító nélkül, hiányos)
17590.

Rufpreis:
1 400 HUF

Katona József, Dömötör József: Magyar borok-borvidékek. Illusztrált. Bp., 1963., Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
17591.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lengyel Balázs: Volt egy gólyám. Reich Károly rajzaival. Bp., 1966., Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17592.

Rufpreis:
1 000 HUF

Györki Mária: Nagyanyáink receptjei. Bp., 1983. Minerva. Pompola Zsuzsanna illusztrációival. Papírkötésben, javított gerinccel.
17593.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF