A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. II. könyv: A gyomor-, bél-, máj- és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. V. kiadás. Dr. Angyán János egyetemi ny. r. tanár jóváhagyásával. Tulajdonosi bejegyzéssel. Bp., 1932., Singer és Wolfner. Kiadói foltos, szakadt papírkötésben. Néhány oldal foltos.
Jókai Mór: Kertészetgazdászati jegyzetek. Bp., (1975), Mezőgazdasági Könyvkiadó. 80+4 p. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel.
2 db régi szakácskönyv: Táplálkozzunk helyesen! Bp., é.n., M. Kir. Közellátásügyi Miniszter Közellátási Hivatala/Stádium Rt. 48 p. Kiadói tűzött papírkötés, szakadt, kissé foltos, viseltes állapotban. + A Hirlap szakácskönyve. Bp., é.n., Légrády Testvérek. 224 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos, viseltes állapotban.
Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1934, Színházi Élet. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, két kijáró lappal.
Lehoczky János, Reichart Gábor: A szőlő védelme. Bp., 1968, Mezőgazdasági Kiadó. 263 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes papír védőborítóban, helyenként foltos lapokkal. + 3 db kertészeti füzet és reklámkiadvány: Mivel permetezzünk rügyfakadás előtt? (Bp., 1969, Mezőgazdasági Kiadó), Házikerti rovarölőszerek a gyümölcsfák takácsatkái ellen, kerti kártevők (borító nélkül, hiányos)
Katona József, Dömötör József: Magyar borok-borvidékek. Illusztrált. Bp., 1963., Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.