Bücher: Andere Sprachen Zahl der Lose: 10
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2434565
17830
402
Books: Other languages
Linguaphone Nihongo Kosu japán nyelvtanfolyam, füzetek és lemezek, mappában.
2406641
17831
402
Books: Other languages
Mongol-Orosz szótár 1957. Egészvászon kötésben
2406636
17832
402
Books: Other languages
Orosz-mongol szótár I-II- 1967. Egészvászon kötésben
2472812
17833
402
Books: Other languages
Irma Gleitsmann: Zwölf leute von heute. Ein bilderbuch von - -. Esslingen und München, én. (cca 1920-1930), J. F. Schreiber, 2 p.+12 t. Kiadói kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült táblákkal, egy javított táblával, laza kötéssel. Habermann Gusztáv (1903-1994). szegedi ügyvéd, helytörténész ex libris-szével, klisé, papír, jelzés nélkül, 9x8 cm 2445800
17834
402
Books: Other languages
Mitscherlichii, Christ, Guil.: Lectiones In Catullum Et Propertium. Gottingae, 1786. Brose. 166 + 6 p. Fűzve, sérült korabeli papírborítóval.
2387197
17835
402
Books: Other languages
Elwyn Hartley Edwards: Pferderassen. München, 2000, BLV. 2. átnézett kiadás. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
2473863
17836
402
Books: Other languages
2 db csehszlovák könyv - Mezinárodní Spoje CSR + Moravsky Kras. Boskovice Blansko Kunstát. Félvászon és kartonált kötés, kopottas állapotban / paperback, half linen binding, little damaged condition 1375897
17837
402
300
Books: Other languages
Kd. Yzb. Hayati Tezel: Anadolu Türklerinin Deniz Tarihi . Istanbul, 1973. Török hajózással kapcsolatos könyv. 776p. Book about Turkish ships and navy 2385206
17838
402
Books: Other languages
Schillers Sämmtliche Werke 1-12. (4 kötetben.) Leipzig, én., Philipp Recalm. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott borítóval. 2446310
17839
402
Books: Other languages
Horst Wolfram Geissler: Der Liebe Augustin. H.n., 1949, Sanssouci. Egészvászon kötésben, papír és nylon-védőborítóval. Jó állapotban. Német nyelven.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF