https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 58

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1984. "Bp. Honvéd 1949-1984" egyoldalas Br sport emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1-
1
30815.

1984. "Bp. Honvéd 1949-1984" egyoldalas Br sport emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1998. "Kőbánya - Nemzetközi Diáksportvetélkedő 1998 - Internationale Schülerwettkämpfe" mázas kerámaplakett dísztokban (102x120mm) T:1
1
30816.

1998. "Kőbánya - Nemzetközi Diáksportvetélkedő 1998 - Internationale Schülerwettkämpfe" mázas kerámaplakett dísztokban (102x120mm) T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2003. "A Vízgazdálkodás Állami Irányításának 50. évfordulójára" Br emlékérem T:1-
1
30817.

2003. "A Vízgazdálkodás Állami Irányításának 50. évfordulójára" Br emlékérem T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2004. "6. Női Kézilabda Európa Bajnokság" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:1-
1
30818.

2004. "6. Női Kézilabda Európa Bajnokság" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2010. "30. Úszó Európa Bajnokság" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, eredeti tokban (88mm) T:1
1
30819.

2010. "30. Úszó Európa Bajnokság" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, eredeti tokban (88mm) T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2021. 4xklf magyar olimpiai jelvény "Magyarock" eredeti csomagolásban T:1 2021. 4xdiff Hungarian Olympic badges "Magyarock" in original packing C:UNC
1
30820.

2021. 4xklf magyar olimpiai jelvény "Magyarock" eredeti csomagolásban T:1 2021. 4xdiff Hungarian Olympic badges "Magyarock" in original packing C:UNC

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
DN Lovas Br díjérem, fekete-fehér-piros szalagon T:2
1
30821.

DN Lovas Br díjérem, fekete-fehér-piros szalagon T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ausztria 1933. "Berlin-Budapest-Bécs sportverseny 1933. június 24." ezüstözött Br díjérem. Szign.: Grienauer (72,85g/60mm) T:2 kis ph. /  Austria 1933. "Berlin-Budapest-Vienna SportS Competition, 24th June 1933" silver plated Br award medal. "DREI-STAEDTE-ACHTER BERLIN-BUDAPEST-WIEN - WIEN AM 24 JUNI 1933" Sign.: Grienauer (72,85g/60mm) C:XF small edge error
1
30822.

Ausztria 1933. "Berlin-Budapest-Bécs sportverseny 1933. június 24." ezüstözött Br díjérem. Szign.: Grienauer (72,85g/60mm) T:2 kis ph. / Austria 1933. "Berlin-Budapest-Vienna SportS Competition, 24th June 1933" silver plated Br award medal. "DREI-STAEDTE-ACHTER BERLIN-BUDAPEST-WIEN - WIEN AM 24 JUNI 1933" Sign.: Grienauer (72,85g/60mm) C:XF small edge error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" ezüstözött Br díjérem (40mm) T:2- ezüstözés kopott Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" silvered Br medallion (40mm) C:VF silvering is worn
1
30823.

Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" ezüstözött Br díjérem (40mm) T:2- ezüstözés kopott Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" silvered Br medallion (40mm) C:VF silvering is worn

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" Br és ezüstözött Br díjérem (40mm, 2xklf) T:2- Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" Br and silvered Br medallion (40mm, 2xdiff) C:VF
1
30824.

Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" Br és ezüstözött Br díjérem (40mm, 2xklf) T:2- Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" Br and silvered Br medallion (40mm, 2xdiff) C:VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Franciaország 1954. "Munkaügyi és Szociális Minisztérium Munkaügyi Érdemérme" jelzett, aranyozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, "Mle G. Kernberger 1954" gravírozással T:1- patina France 1954. "Medal of Honour for Labour of the Ministry of Labour and Social Security"hallmarked, gilt Ag decoration on ribbon, in original case, with "Mle G. Kernberger 1954" engraving C:AU patina
1
30825.

Franciaország 1954. "Munkaügyi és Szociális Minisztérium Munkaügyi Érdemérme" jelzett, aranyozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, "Mle G. Kernberger 1954" gravírozással T:1- patina France 1954. "Medal of Honour for Labour of the Ministry of Labour and Social Security"hallmarked, gilt Ag decoration on ribbon, in original case, with "Mle G. Kernberger 1954" engraving C:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Franciaország 2005. "Bagneux városháza / Sport díjérem 2005" aranyozott, műgyantás fém díjérem nyakszalagon, eredeti tokban (80mm) T:1 France 2005. "Town hall of Bagneux / Sport medallion 2005" gilt metal sport medallion on neck ribbon, in original case (80mm) C:UNC
1
30826.

Franciaország 2005. "Bagneux városháza / Sport díjérem 2005" aranyozott, műgyantás fém díjérem nyakszalagon, eredeti tokban (80mm) T:1 France 2005. "Town hall of Bagneux / Sport medallion 2005" gilt metal sport medallion on neck ribbon, in original case (80mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse