https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 58
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2440947
30815
401
0
800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1984. "Bp. Honvéd 1949-1984" egyoldalas Br sport emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2466056
30816
401
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1998. "Kőbánya - Nemzetközi Diáksportvetélkedő 1998 - Internationale Schülerwettkämpfe" mázas kerámaplakett dísztokban (102x120mm) T:1
Das Lot is nicht erreichbar
2438305
30817
401
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
2003. "A Vízgazdálkodás Állami Irányításának 50. évfordulójára" Br emlékérem T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2440577
30818
401
0
800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
2004. "6. Női Kézilabda Európa Bajnokság" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2306305
30819
401
0
8000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
2010. "30. Úszó Európa Bajnokság" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, eredeti tokban (88mm) T:1
Das Lot is nicht erreichbar
2465870
30820
401
0
8000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
2021. 4xklf magyar olimpiai jelvény "Magyarock" eredeti csomagolásban T:1 2021. 4xdiff Hungarian Olympic badges "Magyarock" in original packing C:UNC 2442960
30821
401
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
DN Lovas Br díjérem, fekete-fehér-piros szalagon T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2362469
30822
401
0
8000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Ausztria 1933. "Berlin-Budapest-Bécs sportverseny 1933. június 24." ezüstözött Br díjérem. Szign.: Grienauer (72,85g/60mm) T:2 kis ph. / Austria 1933. "Berlin-Budapest-Vienna SportS Competition, 24th June 1933" silver plated Br award medal. "DREI-STAEDTE-ACHTER BERLIN-BUDAPEST-WIEN - WIEN AM 24 JUNI 1933" Sign.: Grienauer (72,85g/60mm) C:XF small edge error
Das Lot is nicht erreichbar
2261308
30823
401
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" ezüstözött Br díjérem (40mm) T:2- ezüstözés kopott Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" silvered Br medallion (40mm) C:VF silvering is worn
Das Lot is nicht erreichbar
2336762
30824
401
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" Br és ezüstözött Br díjérem (40mm, 2xklf) T:2- Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" Br and silvered Br medallion (40mm, 2xdiff) C:VF
Das Lot is nicht erreichbar
2465315
30825
401
0
5000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Franciaország 1954. "Munkaügyi és Szociális Minisztérium Munkaügyi Érdemérme" jelzett, aranyozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, "Mle G. Kernberger 1954" gravírozással T:1- patina France 1954. "Medal of Honour for Labour of the Ministry of Labour and Social Security"hallmarked, gilt Ag decoration on ribbon, in original case, with "Mle G. Kernberger 1954" engraving C:AU patina
Das Lot is nicht erreichbar
2390703
30826
401
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Franciaország 2005. "Bagneux városháza / Sport díjérem 2005" aranyozott, műgyantás fém díjérem nyakszalagon, eredeti tokban (80mm) T:1 France 2005. "Town hall of Bagneux / Sport medallion 2005" gilt metal sport medallion on neck ribbon, in original case (80mm) C:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse