Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD

Beschreibung:

Franciaország 1954. "Munkaügyi és Szociális Minisztérium Munkaügyi Érdemérme" jelzett, aranyozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, "Mle G. Kernberger 1954" gravírozással T:1- patina France 1954. "Medal of Honour for Labour of the Ministry of Labour and Social Security"hallmarked, gilt Ag decoration on ribbon, in original case, with "Mle G. Kernberger 1954" engraving C:AU patina

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf