Antik Zahl der Lose: 47
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2462686
11594
401
Antique
Stoplis labdarúgó cipő foci cipő, bőr. cca 1960 2461554
11595
401
Antique
4 db bakelit sziluett teríték dísz figura 5 cm 2461585
11596
401
Antique
Antik fém füles edény, poncolt, d: 20 cm, m: 11 cm 2461711
11597
401
Antique
Alpakka füles kínáló, hibátlan kék üveg betéttel. K&Co. h: 20 cm, m: 14 cm 2369300
11598
401
44000
Antique
2440424
11599
401
Antique
1931 Osztrák motorsport art-deco kupa, éjszakai verseny, 2. hely gravírozott felirattal (Nachtfahrt, 2. Preis), fém, kopásnyomokkal, m: 22 cm, d: 10 cm / 1931 Austria, motor racing art deco cup, metal, with some surface wear, height: 22 cm, d: 10 cm 2440413
11600
401
Antique
1934 Osztrák motorsport art-deco győztes kupa, Ernst Th. Martinak osztrák motorversenyző bajnoknak gravírozott felirattal a II. nemzetközi Alpok túrán (Alpenfahrt) aratott győzelmére, fém, kopásnyomokkal, m: 34 cm, d: 12 cm / 1934 Austria, motor racing art deco winner's cup, with the name of Ernst Th. Martinak's name engraved for a win at the II. Int. Alpenfahrt, metal, with some surface wear, height: 34 cm, d: 12 cm 2440388
11601
401
Antique
cca 1900 figurális tintatartó, bronz, jelzés nélkül, üveg hiány, 8,5×11,5 cm, m:11,5 cm
2466085
11602
401
Antique
2403969
11603
401
Antique
Antik, címeres ón tál. XIX: sz. eleje. 1809-as évszámmal. Pecséttel jelzett. d: 27 cm
2465053
11604
401
Antique
Ovális réz tálca. Jelzett. Szép állapotban 39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF