Juwelen

Zahl der Lose: 164

Ezüst(Ag) sokköves gyűrű, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, méret: 50-51, bruttó: 3,99 g
19050.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus barna kővel, jelzés nélkül, méret: 50, bruttó: 5,27 g
19051.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű, fekete kővel, jelzett, méret: 52, bruttó: 7,96 g
19052.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst (Ag) gyűrű, 2 db, jelzettek, méret: 53, 54, bruttó: 3,54 g
19053.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst (Ag) modern gyűrű, jelzett, méret: 59, nettó: 7,42 g
19054.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst (Ag) Fűszer tartó, jelzett: historizáló Augsburg szerű jellel, mester: IF, nettó: 67g, d:7,5cm, m:3cm
19055.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) golyós nyaklánc, virágos, köves medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 5,79 g
19056.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) 2 db vodkás pohár, jelzett, netto: 39g
19057.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, fehér kővel, méret: 59, bruttó: 5,8 g
19058.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel, Bulgari jelzéssel, méret: 57, bruttó: 3,8 g
19059.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus kék kővel, jelzés nélkül, méret: 51, bruttó: 5,39 g
19060.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst (Ag) kanál zománc Budapest címerrel és látképpel. Jelzett, br 10 g
19061.

Gelöscht

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF