Juwelen Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2463911
19050
401
Jewellery
Ezüst(Ag) sokköves gyűrű, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, méret: 50-51, bruttó: 3,99 g 2463909
19051
401
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus barna kővel, jelzés nélkül, méret: 50, bruttó: 5,27 g
2463888
19052
401
3200
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, fekete kővel, jelzett, méret: 52, bruttó: 7,96 g 2463895
19053
401
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, 2 db, jelzettek, méret: 53, 54, bruttó: 3,54 g
2463901
19054
401
3400
Jewellery
Ezüst (Ag) modern gyűrű, jelzett, méret: 59, nettó: 7,42 g
2463209
19055
401
Jewellery
Ezüst (Ag) Fűszer tartó, jelzett: historizáló Augsburg szerű jellel, mester: IF, nettó: 67g, d:7,5cm, m:3cm 2464297
19056
401
Jewellery
Ezüst(Ag) golyós nyaklánc, virágos, köves medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 5,79 g
2461716
19057
401
Jewellery
Ezüst (Ag) 2 db vodkás pohár, jelzett, netto: 39g 2463881
19058
401
5500
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, fehér kővel, méret: 59, bruttó: 5,8 g 2463866
19059
401
4200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel, Bulgari jelzéssel, méret: 57, bruttó: 3,8 g 2463877
19060
401
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus kék kővel, jelzés nélkül, méret: 51, bruttó: 5,39 g
2463376
19061
401
Jewellery
Ezüst (Ag) kanál zománc Budapest címerrel és látképpel. Jelzett, br 10 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF