Juwelen Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2461338
19025
401
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű kővel, jelzett, kő sérült, br. 4,88 g
2460097
19026
401
Jewellery
Ezüst (Ag) vegyes ezüst tétel, kopott, sérült, 44,2 g 2459157
19027
401
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc egyiptomi hielogrof medállal. Jelzett, 42 cm, 15 g 2461491
19029
401
Jewellery
Ezüst (Ag) kitűző 3 kék kővel, jelzett, br. 2,97 g 2459524
19030
401
Jewellery
Ezüst (Ag) Jägerverein Kandertal svájci vadász kitűző, jelzett (Louis Meyer & Co. Zürich), 2,8x2,2 cm, nettó: 7,83 g 2462235
19031
401
Jewellery
Ezüst (Ag) pancer nyaklánc. Jelzett, 50 cm12,8 g 2463999
19032
401
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) leveles gyűrű, jelzés nélkül, méret: 58, nettó: 8,14 g
2463988
19033
401
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr focista, jelzett, m: 5 cm, nettó: 13,79 g
2463985
19034
401
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű rózsaszín acháttal, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 12,77 g
2463978
19035
401
Jewellery
Ezüst(Ag) többsoros gyűrű, jelzett, méret: 60, nettó: 13,13 g 2463936
19036
401
Jewellery
Ezüst(Ag) ékszerszett (nyaklánc, fülbevalópár, gyűrű), türkizszínű berakással, jelzett, bruttó: 19,81 g 2463920
19037
401
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, fehér kövekkel, jelzett, méret: 59, bruttó: 6,56 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF