Juwelen

Zahl der Lose: 164

Ezüst (Ag) gyűrű kővel, jelzett, kő sérült, br. 4,88 g
19025.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst (Ag) vegyes ezüst tétel, kopott, sérült, 44,2 g
19026.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc egyiptomi hielogrof medállal. Jelzett, 42 cm, 15 g
19027.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) kitűző 3 kék kővel, jelzett, br. 2,97 g
19029.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst (Ag) Jägerverein Kandertal svájci vadász kitűző, jelzett (Louis Meyer & Co. Zürich), 2,8x2,2 cm, nettó: 7,83 g
19030.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst (Ag) pancer nyaklánc. Jelzett, 50 cm12,8 g
19031.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
16

Ezüst(Ag) leveles gyűrű, jelzés nélkül, méret: 58, nettó: 8,14 g
19032.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) miniatűr focista, jelzett, m: 5 cm, nettó: 13,79 g
19033.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű rózsaszín acháttal, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 12,77 g
19034.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) többsoros gyűrű, jelzett, méret: 60, nettó: 13,13 g
19035.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) ékszerszett (nyaklánc, fülbevalópár, gyűrű), türkizszínű berakással, jelzett, bruttó: 19,81 g
19036.

Rufpreis:
12 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, fehér kövekkel, jelzett, méret: 59, bruttó: 6,56 g
19037.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF