Eisenhut Ferenc (1857-1903) festménye után, Doby Jenő (1834-1907) rézkarca: "A kegyvesztett", rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon. Foltos, lap jobb sarkaiban kissé sérült. Az Orsz. M. Képzőművészeti Társulat műlapja 1891-re. 30x19,5 cm