Kontuly Béla 1933 jelzéssel: Család. Olaj, vászon. kis lyukkal 95x93 c... https://www.darabanth.com/de/401-Fernauktion/401.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Kontuly-Bela-1933-jelzessel-Csalad-Olaj-vaszon-kis-lyukkal-95x93-cm~II2461653
2461653
10382
401
28000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
28 000 HUF 75,88 EUR , 87,50 USD
Beschreibung: Kontuly Béla 1933 jelzéssel: Család. Olaj, vászon. kis lyukkal 95x93 cm