10376.
Beendet 401. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
KL jelzéssel: Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett keretben. 50×50 cm