15056.
Beendet 401. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Bakos Margit reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, kis sérüléssel