Porzellan

Zahl der Lose: 298

XIX, sz vége. Puttó motívumos fajansz urna váza. Kézzel festett, mázas, jelzés nélkül. Egy egyész apró hajszálrepedéssel m: 20 cm
11428.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szószos porcelán kínáló, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 8 cm, h: 14,5 cm
11429.

Rufpreis:
1 800 HUF

A rovargyűjtő. HS jelzésű német porcelán XX. sz. eleje. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 19,5 cm
11430.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Biszkvit porcelán fali kép, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 21×17 cm
11431.

Rufpreis:
2 000 HUF

11432.

Rufpreis:
3 000 HUF

11433.

Rufpreis:
1 600 HUF

11434.

Rufpreis:
5 000 HUF

Poema Artistic porcelain Emil Cretu: Kovács, biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, sérült, nyak ragasztott m: 30 cm
11435.

Rufpreis:
4 000 HUF

11436.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db Nespresso porcelán alátét eredeti csomagolásban, matricás, jelzett, hibátlan 10x10 cm
11437.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF