Porzellan Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2365175
11428
400
28000
XIX, sz vége. Puttó motívumos fajansz urna váza. Kézzel festett, mázas, jelzés nélkül. Egy egyész apró hajszálrepedéssel m: 20 cm
2418325
11429
400
Szószos porcelán kínáló, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 8 cm, h: 14,5 cm
2431810
11430
400
A rovargyűjtő. HS jelzésű német porcelán XX. sz. eleje. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 19,5 cm 2458451
11431
400
Biszkvit porcelán fali kép, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 21×17 cm 2424077
11432
400
Höchst porcelán levél formájú kínáló, jelzett, mázhibákkal, egészen apró lepattanással, 19x14,5 cm, m: 4 cm
2346316
11433
400
Victoria csehszlovák lapos porcelán tál, jelzett, apró kopásnyomokkal, 16x12 cm
2428717
11434
400
Azonosítatlan jelzéssel: Virágos lányka. biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, lepattanással a virágon 21 cm
2428712
11435
400
Poema Artistic porcelain Emil Cretu: Kovács, biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, sérült, nyak ragasztott m: 30 cm
2393761
11436
400
2458222
11437
400
2 db Nespresso porcelán alátét eredeti csomagolásban, matricás, jelzett, hibátlan 10x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF