Zsolnay porcelán madár figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, apró... https://www.darabanth.com/de/400-Fernauktion/400.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500002/Zsolnay-porcelan-madar-figura-kezzel-festett-jelzett-hibatlan-apro-kopasnyommal-m-17-cm~II2378870
2378870
11215
400
Beschreibung: Zsolnay porcelán madár figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, apró kopásnyommal, m: 17 cm
: karap_norbert