Zsolnay pillangó mintás 12 személyes mokkás készlet. Kézzel festett, j... https://www.darabanth.com/de/400-Fernauktion/400.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500002/Zsolnay-pillango-mintas-12-szemelyes-mokkas-keszlet-Kezzel-festett-jelzett-nagy-resze-hibC3~II2450293
2450293
11189
400
50000
Beschreibung: Zsolnay pillangó mintás 12 személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, nagy része hibátlan. Pár csésze kopott.
: nagy_andras